Apie mus

Apie mus

 

Mūsų namų saugumas - kiekvieno galvos skausmas, kai reikia išsirinkti ir nuspręsti, kokios saugos sistemos būtų geriausios, patikimiausios ir nenuviltų. Deja, užsisakant įprastas saugos sistemas, nuo pat pradžių susiduriame su keliais riebiais minusais: jos gana brangiai kainuoja, vėliau taikomas papildomas instaliacijos mokestis, abonentinis mokestis ir t.t. O, nutikus nelaimei, vis tik pasirodo, kad apsauga nespėjo atvažiuoti ar net ir sureaguoti. Tad kam mokėti pinigus kitiems ir nerimauti, ar jūsų namais bus tinkamai pasirūpinta?

Įkūrę elektroninę parduotuvę "iSauga", stengiamės pakeisti nusistovėjusią situaciją ir klientams suteikti galimybę namų saugumą paimti į savo rankas. Juk niekas nesaugos namų taip patikimai, kaip jų savininkas. Kad palengvintume jums darbą, pristatome išmaniąsias apsaugos sistemas, kurios Europoje yra visiška naujovė, tačiau jau spėjo sulaukti palankiausių specialistų vertinimų dėl savo patikimumo ir lengvo valdymo bei yra pelnę ne vieną apdovanojimą pasaulinėje saugos sistemų rinkoje.

Su "iSauga" mes siūlome įvertinti savo turtą ir pasirūpinti tinkama jo apsauga. Galime pasirūpinti net ir jūsų vaikais. Jeigu turite auklę ir norite sekti jos darbą ar tiesiog daug dirbate ir nerimaujate, ką jūsų mažieji veikia namuose, mes tikrai galime padėti. Mūsų įmonė prekiauja išmaniosiomis kameromis, susietomis su išmaniais mobiliais prietaisais. Džiaugiamės klientams pristatydami saugos kameras, kurios pačios "galvoja", žvalgosi, iškviečia pagalbą, fotografuoja, saugo vaizdo įrašus, yra aprūpintos įvairiais judesio bei garso jutikliais, valdomos nuotoliniu būdu ir t.t. Trumpai tariant - "iSauga" yra revoliucija apsaugos srityje.

 

Išmaniųjų saugos sistemų privalumai:

Saugos sistemą perkate vieną kartą, tad niekam neįsipareigojate ir neturite mokėti jokio abonentinio mokesčio

Nėra mokesčio už pajungimo ir instaliavimo darbus. Šios sistemos modernios ir paruoštos taip, kad patys jas įjungsite vos per dvi minutes

Sistemos yra kilnojamos, tad itin patogios žmonėms, kurie būstą nuomojasi

Susieję apsaugos sistemą su mobiliuoju telefonu itin aukštos kokybės vaizdą galėsite matyti realiu laiku

Apsaugos sistemos atitiks įvairius Jūsų poreikius. Kai kurias saugos sistemas galite įtaisyti tiek namų išorėje, tiek viduje, nes jos atsparios tokiems aplinkos reiškiniams, kaip vėjas, saulė ar lietus

 

Mes įsipareigojame:

Teikti profesionalias konsultacijas ir rekomenduoti geriausius produktus

Supažindinti su saugos inovacijomis

Pristatyti prekes visoje Lietuvoje greitai ir nemokamai

Kasdien tobulėti dėl Jūsų ir siūlyti naujausias technologijas

 

"iSauga" - naujas požiūris į Jūsų saugumą